Alneo’nun ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla tanışın!

Sabit masraflar olmadan, tüm bankalardan uygun oranlarla ödeme almak için siz de Alneo’ya geçin!

Tüm bankalara tek çekim ve taksitli işlem

Alneo ile tüm bankalardan tek çekim veya 12 aya varan taksit seçenekleriyle tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tahsilat asistanı

Taksitli işlemlerinizde indirimli satış tutarınızı Alneo tahsilat asistanını kullanarak belirleyebilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi tek bir yerden yönetin

Tüm işlemlerinize anında erişin, ödeme geçmişinizi asla kaybetmeyin! Tarih aralığı, ödeme durumu ve tahsilat durumlarına göre anında sorgu yapın veya dilerseniz ödemeleri iade edin.

Sınırsız ve ücretsiz alt kullanıcı tanımlayın!

Alneo Cep POS'unuza ücretsiz bir şekilde sınırsız alt kullanıcı ekleyerek çalışanlarınızın akıllı telefonlarından aldığı ödemeleri tek bir hesapta toplayın, aynı anda pek çok noktadan ödeme almanın kolaylığını yaşayın.

Doğrudan tahsilat

Alneo üye işyerleri, ister Alneo uygulaması içerisinden müşterilerinin kart bilgilerini doldurarak ister OCR teknolojisi ile müşterilerinin banka/kredi kartı görüntüsünü taratarak güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme gerçekleştirebiliyor.

E-posta ile tahsilat

Alneo üye işyerleri müşterilerine e-posta üzerinden ödeme linki göndererek ödemelerini tahsil edebiliyor. Böylece müşteriler kendi kart bilgilerini doldurarak, zaman ve mekândan bağımsız, güvenli ödeme gerçekleştirebiliyor.

SMS ile tahsilat

Alneo üye işyerleri müşterilerinin cep telefonlarına SMS ile ödeme linki göndererek ödemelerini tahsil edebiliyor. Böylece müşteriler kendi kart bilgilerini doldurarak, zaman ve mekândan bağımsız, güvenli ödeme gerçekleştirebiliyor.

Anında destek alın

Alneo, Çağrı Merkezi işlemlerinizle ilgili tüm sorularınız için yanınızda. 0850 222 5636’yı arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca alneodestek@insha.ventures adresine eposta gönderebilirsiniz.